לתנופה של העסק שלך השאר פרטים ונחזור אלייך בהקדם:

  הלוואה בערבות מדינה

  הלוואה בערבות מדינה מיועדת לסייע לעסקים וחברות, בהקמה או בעלי פעילות שוטפת, לצמוח ולגדול, להרחיב את מחזור המכירות, לגשר על פער מימוני ולהקל על מצוקת האשראי של עסק קיים או של יזם שמתקשה לגייס את ההון הנדרש.

  גולדהמר יועצים, העוסקת בייעוץ וליווי עסקי שיווקי לחברות ועסקים, תוכל לסייע לכם לצלוח את התהליך שהוא מורכב יחסית, ובתנאי מימון נוחים ביותר. גולדהמר יועצים נוסדה על ידי עקיבא גולדהמר אשר שימש בתפקידים בכירים וכחבר הנהלה בבנק במשך כ- 20 שנה, יזם הקמת חברות בתחום שוק ההון וכיהן כדירקטור בתחום. כמו כן היה אחראי על תחום שיווק ומכירות ותקציבי פרסום שנים רבות. אין ספק כי עזרתו המקצועית של מר גולדהמר תביא לצמיחה כלכלית ושגשוג של העסק שלכם.

  רוצים לקבל הלוואה בערבות מדינה?

  המחשבה שעומדת מאחורי הלוואה בערבות מדינה מתבססת על העובדה כי המדינה מוכנה לערוב להלוואות אשר יעניקו בנקים מסחריים לעסקים קטנים, בינוניים וגדולים גם יחד. המדינה מעניקה ערבות לבנקים, במקרה של חדלות פירעון, בשיעור של כ-75%, כך שהתנאים והדרישות מצד הבנקים יחסית גמישים יותר, כיון שחלק ניכר מן הסיכון אינו מוטל עליהם, וכך יכולים יזמים הרוצים להקים עסק חדש, או להרחיב ולפתח עסק קיים לגייס אשראי ומקורות מימון.

  כל עסק, בכל תחום רשאי להגיש את בקשה להלוואה מהקרן בערבות המדינה, כמובן בכפוף לאמות מידה בסיסיות ומקלות. ברי אם כן שיועץ מנוסה בתחום יכול להגדיל את סיכויי אישור ההלוואה, לטקס עצה כיצד ואילו צרכים נכון לבקש את ההלוואה לעסק, וכמובן לסייע בגיבוש התוכנית העסקית והפיננסית שעל העסק או החברה להגיש.

  חשוב להבין כי הלוואה בערבות מדינה היא הלוואה לכול דבר, אומנם בתנאים נוחים יותר, אך בסוף גם אותה צריך להחזיר, מהפעילות השוטפת של העסק או החברה. למותר לציין כי הבנקים אמונים מטעם המדינה לבחון ולבדוק כול לווה שמגיש בקשה. מכאן אפוא, שאם חלילה ההיסטוריה הפיננסית שלכם או תעודת הזהות הבנקאית שלכם, הן בעלות דופי, אתם עלולים להיתקל בקשיים.

  הלוואה בערבות מדינה להקמת עסק

  הלוואות מהקרן בערבות המדינה מגוונים לכם את מקורות המימון, ומסייעים לשפר את תזרים המזומנים, כך למשל חשבון ההלוואה של הקרן מתנהל בחשבון נפרד לגמרי מהחשבונות השוטפים של העסק או החברה, כיון שדרישות ההון והבטוחות שונים ואין כוונה כי יממנו צרכים אחרים. חברת גולדהמר יועצים תסייע לכם בתהליך עצמו ותוכל לסייע לשפר היבטים פיננסים נספים אצלכם.

  אתם, כרבים אחרים סביר כי קבלתם פנייה להסדיר לכם הלוואה בקרן לעסקים בערבות המדינה, לבעלי עסקים וחברות, היכולה להגיע גם לכמה מיליוני שקלים טובים (כיום עד 8 מ' ₪ ). גם אם לא קבלתם עד כה פנייה כזו, אתם בדרך לקבל פנייה כזו, בדיוק כמו בבדיחה השחורה על רוכבי האופנועים שנחלקים לשניים, אלה שעברו תאונה ואלה שבדרך, ואם טרם פנו אליכם, הפנייה בדרך אליכם.

  הרעיון של הלוואות בקרן בערבות המדינה (המודל התגבש בהנהלת הבנק בו עבדתי) הוא רעיון טוב ומועיל, ובא לתת מענה לאותם עסקים שמוקמים על ידי יזמים שונים, וקשה אם בכלל, לגיוס אשראי, או מתן מענה לאותם עסקים שנמצאים בעיבורו של תהליך צמיחה, וזקוקים להון חוזר לצורך הפעילות השוטפת ולגידול במחזור המכירות.

  בקרן בערבות המדינה, כשמה, מירב הסיכון, מלבד כמובן הלווה, חל על המדינה בהיותה ערבה למרבית החוב כלפי הבנקים, בשיעורים שנעים ביון 75% ל – 90% (תלוי בסיכון ובמשתנים נוספים) ומאפשר לבנקים לתת את הכסף לאחר בחינה ובדיקה של הגופים האמונים על כך מטעם המדינה ביתר קלות ובתנאים טובים יותר.

  הלוואה בערבות מדינה – למפלצת כסף גם יש מלתעות

  הלוואה בערבות המדינה היא דוגמה שרוב בעלי העסקים מכירים, ולכן אנו דנים בה כדוגמה, כאב טיפוס, אבל אנחנו מציעים לבדוק ולחשוב על כול מכלול האשראי שלכם בעסק.

  אנחנו נוטים להאמין, שאשראי הוא כסף בדיוק כמו הכסף האחר שיש לנו, שמקורו בחיסכון, ואין הדבר כך. אשראי והלוואות מקרן המדינה, מבנקים או כול גורם אחר המספק אשראי לעסקים, צריך להחזיר, ולאחרונה ראינו, כיצד מלתעות מפלצת החוב בולעות קונצרנים שלמים ובעלי הון, שבתחילה זכו לתשואות וסופם מי יישורינו. מפלצת כידוע, סובלת מרעב תמידי שיש להשביעו, ומפלצת הכסף שמקורו בהלוואות ואשראי, רעבה יותר מכולן.

  כלל אין פשוט הדבר להבטיח כי לאורך זמן, האשראי שהושקע במיזמים שונים, מיזוג ורכישה של חברות אחרות, הרחבת קווי ייצור, פירעון של אגרות חוב לצד שלישי, או למצער, תשלום לבעל המניות שהשקיע מכספו בעסק, כהלוואת בעלים וכעת הוא עצמו נדרש לפרוע את האשראי שנטל מבנקים. בכול אלה יש צורך לייצר ולהרוויח מספיק בכדי לשרת את החוב והריבית בגינו וגם בכדי לפרוע את הקרן במועד.

  צבע הכסף

  הקשר בין הזהב, ששמש בסיס לכסף שאנו מכירים ולאשראי, בשנות ה- 70 נותק, כך שבעצם נתנה אפשרות לצרוך אשראי שהוזרם למשק על ידי הבנקים המרכזיים, בניגוד לאשראי שניתן קודם לכן ובסיסו היה חיסכון, והוא שאפשר את הגדלת ההשקעות וגידול בהכנסות אם הכול פעל למישרין.

  מכאן אפוא ההאצה המטורפת בסך האשראי במשקים שונים כולל שלנו. במאה הקודמת בשנות ה-50 , גידול של 1 יחידה בחוב הביא לגידול של 1 יחידה לערך בתוצר הגולמי, בעוד שכיום גידול של 1 יחידה בחוב, דולר בארה"ב למשל, מביא לגידול של כשליש בתוצר, או במילים אחרות שיעור החובות במשק גדל פי 3 לערך.

  אתם רוצים לגייס אשראי מבנקים או מקרן בערבות המדינה או כול חוב אחר, זה בסדר, אנחנו יודעים שאשראי הוא גם מנוף לצמיחה, אבל תקפידו לדקדק ולדייק בהכנות ובתוכניות הפיננסיות השונות שלכם.

  • תוכנית עסקית – לכסף אין צבע, אבל כדאי ש"תצבעו" את האשראי שאתם מקבלים ותדעו בדיוק להיכן הוא הולך ומה מטרתו, הבנקים וגופים מממנים בודקים זאת, אבל לא רק בשבילם, תבדקו ותכינו את העסק שלכם והתוכניות שלכם באופן שמרני ומוקפד, בלי עיגולי פינות ולאחר בחינה של מכלול הפרמטרים. מהו הסכום שיידרש להשקעה, מה יהיו התקבולים הצפויים בכול תרחיש אפשרי, גם פחות טוב, מהו שיעור הרווחיות האמיתי, והאם המרווח מספיק גבוה בכדי לשאת בנטל הריבית, הגם אם היא בשיעורים נמוכים יחסית מזה תקופה.
  • הלוואת "גרייס" או "בוליט" – לא משנה מה יותר מתאים וכדאי לכם, הלוואות צריכים להחזיר, אז תבחנו היטב באיזו אופן אתם מקבלים את האשראי, בקרן בערבות המדינה, כמשל, אתם יכולים לדחות את הפירעון בחצי שנה ("גרייס" מלשון חסד באנגלית ), אך צריך לזכור, שתקופת ההחזר תתקצר, וסכום ההחזר השוטף יגדל. בנוסף, מצטברת ריבית על כול הסכום עד לתחילת ההחזר. אם בחרתם בהלוואת "בלון", פירעון בסוף התקופה, עם תשלום שוטף של הריבית או בלי תשלום שוטף, תוודאו כי מקור ההחזר הוא ודאי ולא נשען על הנחות שבריריות.
  • תזרים מזומנים, תזרים מזומנים ועוד פעם תזרים – כמעט הכול כבר נכתב ונאמר על תזרים המזומנים בעסק, עליו יקום דבר והוא כמעט חזות הכול.

  פשוט תכינו תזרים מזומנים מדויק ומסודר שלוקח בחשבון גם "פיקים" שונים בתזרים, שנובעים לא רק מתשלום משכורות ב- 9 לכול לחודש או מתשלום מקדמות מס ומע"מ.

  אנחנו ב"גולדהמר יועצים" יודעים שאשראי הוא מנוף, ואל תטעו לחשוב כי אנו סבורים שהלוואה מקרן המדינה היא מקור מימון לא טוב לעומת הלוואות חוץ בנקאיות לעסקים. אנחנו כן חושבים שצריך לתכנן ולהכין את העסק או החברה מבעוד מועד ולפעול באופן מושכל.

  תכינו תוכנית שיווק למי ומה מוכרים, מי יצרוך את השירותים והמוצרים שאנו מציעים, תוכנית עסקית שתצביע על מכלול ההוצאות וההכנסות, "תצבעו" את הכסף, באופן מדויק, ודעו להיכן הוא הולך ומהיכן יהיה המקור להחזר כולל תשלומי הריבית, בכדי שחלילה לא תגלו שאתם מזינים את מפלצת האשראי.

  להתייעצות מהירה מלא את הפרטים הבאים:   מאמרים נוספים בנושא

   פירוק שיתוף במקרקעין חוות דעת מומחה

   חוות דעת מומחה בעניין חוות דעתי ניתנת בקשר עם תביעה לפירוק שיתוף במקרקעין מטעמם של התובעים ברישא, בכדי לאפשר מימוש זכויותיהם של...
   להמשך קריאה

   תשלום ריבית לבנק – חוות דעת מומחה

   נתבקשתי על ידי חברת דימיון מתקני משחק לילדים בע"מ, לחוות את דעתי המקצועית, לגבי הנזקים שנגרמו לחברה ולערוך אומדן כספי...
   להמשך קריאה

   יועץ עסקי שסוגר חשבון

   בפגישה ראשונה עם אדם זר הזמן שבו המוח האנושי קובע את הרושם הראשוני הוא בין כמה אלפיות השנייה לכמה שניות....
   להמשך קריאה

   גיוס אשראי לעסק בכדי לרכוש חברה ?!

   גיוס אשראי לעסק או לחברה שלכם, יכול שיעלה ממגוון מטרות וסיבות, תוכנית להקמת קו ייצור חדש, החזר הלוואות שמועד פירעונן...
   להמשך קריאה

   יועץ עסקי הוא זוג עיניים וטלסקופ לעסק שלכם

   ייעוץ עסקי טוב ומקצועי, הוא עוד זוג עיניים שבוחנות את העסק או החברה שלכם, כתבנו באחד המאמרים שפרסמנו כאן באתר,...
   להמשך קריאה

   גיוס אשראי לעסקים, תזרים חזק או בטחונות

   גיוס אשראי לעסק שלכם או לחברה הוא מהלך שיש לשקול ולתמחר היטב, כיון שעלותה של ההחלטה והשפעתה על תזרים המזומנים...
   להמשך קריאה

   ייעוץ עסקי – השקעה או הוצאה?

   בדוחות הכספיים של חברות ועסקים, אחת האבחנות שיש לעשות היא לסווג את היציאות הכספיות של החברה או העסק, ולהחליט בהתאם...
   להמשך קריאה

   יועץ עסקי לשופרסל

   שופרסל כנראה לא צריכה יועץ עסקי, ואתם הרי לא שופרסל, אתם הרי המנהלים ובעלי המניות בחברה או בעסק שלכם, אם...
   להמשך קריאה

   גיוס אשראי והלוואות לעסקים, כפפה ליד או יד לכפפה?

   גיוס אשראי לעסקים או לעסק חדש היא משימה לא קלה, הדורשת היערכות מקצועית מתאימה. יש הרי לשכנע את הצד הנותן,...
   להמשך קריאה

   איך להציל את העסק?

   להציל את העסק, רק זהו את מצבכם לעסקים ולחברות ישנם תקופות טובות ותקופות פחות טובות, ולעיתים גם ממש תקופות גרועות. בעגה...
   להמשך קריאה

   הלוואה בערבות המדינה, מנוף או מפלצת?

   אתם, כרבים אחרים סביר כי קבלתם פנייה להסדיר לכם הלוואה בקרן לעסקים בערבות המדינה, לבעלי עסקים וחברות, היכולה להגיע גם...
   להמשך קריאה

   יועץ עסקי

   יועץ עסקי בכדי להקים מדינה? אתם כנראה לא מתכננים להקים מדינה ולא מחפשים יועץ עסקי שיווקי לשם כך (ותודה לדור המייסדים),...
   להמשך קריאה

   ייעוץ שיווקי לעסקים או הנדסת טילים?

   פעמים רבות אנו נתקלים בתגובה מצד לקוחות חדשים שפונים אלינו כי הם מבינים שהם צריכים ייעוץ שיווקי בכול הקשור לתכנית...
   להמשך קריאה

   ראש השנה שוב הפתיע את בעלי החברות והעסקים

   תקופת החגים ממשמשת ובאה והעת להזדרז ולהיערך בהתאם, בכדי שאולי הפעם לא תופתעו שוב מראש השנה וחגי תשרי ומהירידה המהותית...
   להמשך קריאה

   יועץ עסקי בכדי שלא יגידו לכם לא!

   הבנקים פרסמו לאחרונה את הדוחות הכספיים שלהם למחצית 2018, חלקם הציגו תוצאות שיא ברווחים ביחס לשנה הקודמת וכן תשואה גבוהה...
   להמשך קריאה

   העסק שייך לקבוצת ה- 80% או שאתם נמנים על קבוצת 20%?

   עיקרון פארטו, מציב רעיון על פיו  80% של תוצאות ומצבים שונים הם תוצאה של  20% גורמי הפעלה. פארטו, כלכלן איטלקי...
   להמשך קריאה

   ייעוץ שיווקי – לא רק חווית קניה ללקוח

   תוכנית שיווק אמיתית המניבה תוצאות לטווח הארוך דורשת משאבים ניהוליים וחשיבה יצירתית מכול יזם, חברה או בעל עסק. מאמצים ומשאבים...
   להמשך קריאה

   עקרונות כתיבת תוכנית עסקית

   כתיבת תוכנית עסקית הכרחית בעבור כל עסק. תוכנית עסקית אינה צורך נדרש רק כאשר אתם רוצים לגייס הלוואות או הון...
   להמשך קריאה

   ייעוץ עסקי לעסקים קטנים

   אם גם אתם מעוניינים לפתוח עסק חדש או לשפר את פעילותו של עסק קיים, ייעוץ עסקי עשוי להועיל לכם. חברת...
   להמשך קריאה

   ייעוץ עסקי לחברות ועסקים, מרצפת הייצור לקומת ההנהלה

   ייעוץ עסקי לחברות ועסקים, נדמה לפעמים קצת כמו דיונים על מזג האוויר, כולם מדברים על כך אך לא עושים דבר...
   להמשך קריאה

   דואגים לעתיד העסק ? תחליטו אתם "רמי לוי" או "טבע"?

   "אחרי החג" זו התשובה האולטימטיבית כשמתקרבים לחג הפסח. כול החלטה שיש לקבל וכול פגישה שצריך לתאם, נענים בתשובה "אחרי החג"....
   להמשך קריאה

   משכנתא בפרויקט פינוי בינוי תמ"א 38/2

   אם אתם גרים בבניין שיש בו אפשרות לבצע פרויקט תמ"א 38/2 שפר עליכם חלקכם. יהיו שיגידו שזוהי מתנה שהוי מוותרים...
   להמשך קריאה

   מה זה פיתוח עסקי?

   אם אתם בעלי חברה או עסק, יזמים שמתכננים להקים עסק חדש או להתחיל פעילות עסקית אחרת, אין ספק שנתקלתם במונח...
   להמשך קריאה

   מרכז העסקים לחיילים משוחררים

   אתם עומדים להשתחרר מהצבא או שכבר השתחררתם ואתם עושים צעדים ראשונים באזרחות? לצד המחשבות על טיול למזרח, לדרום אמריקה או...
   להמשך קריאה

   חיילים משוחררים – פתיחת עסק

   יש אנשים שנולדו להיות שכירים ויש אנשים שנולדו להיות עצמאים. אנחנו סבורים שמעבר למקרים המובהקים, רוב האנשים יכולים להתפרנס בשתי...
   להמשך קריאה

   מסלולי הלוואת משכנתא

   קיימות מס' אפשרויות לקבלת המימון באמצעות רישום משכנתא לבנק או גוף מלווה אחר: משכנתא בריבית קבועה. משכנתא בריבית קבועה. משכנתא שבה...
   להמשך קריאה

   ייעוץ משכנתאות

   ייעוץ משכנתאות – עסקי ופרטי רבים סבורים שמשכנתא היא הלוואה. משכנתא היא למעשה שטר, המשעבד נכס לטובת הבנק או המלווה, כבטוחה...
   להמשך קריאה

   מחזור משכנתא

   מחזור משכנתא היא הדרך שלכם לצמצם את עלויות הריבית או לפרוס את תשלומי המשכנתא לתקופה ארוכה יותר אבל עם החזר...
   להמשך קריאה

   הלוואה לעסק חדש

   בוקר אחד התעוררתם כשבראשכם צף הרעיון האולטימטיבי לשירות או מוצר שישברו את השוק, והחלטתם שהגיע הזמן לבצע את הצעד הגורלי...
   להמשך קריאה

   הלוואה לפתיחת עסק

   הן מגיעות בצבעים מרהיבים ואריזות מהודרות, הן כל כך זמינות עד שכמעט ולא קיימת אפשרות לעמוד בפניהן. אבל ככה זה...
   להמשך קריאה

   הלוואות חוץ בנקאיות לעסקים

   כל מי שהקים אי פעם עסק או חברה יודע שמדובר בעניין לא פשוט הדורש משאבים פיננסיים רבים ומשאבים אישיים לא...
   להמשך קריאה

   יועץ פיתוח עסקי

   פיתוח עסקי הוא תהליך הכרחי להקמה של עסק או חברה בצורה נכונה שתתמוך בעסק בטווח הארוך. בתהליך אתם צריכים לאפיין...
   להמשך קריאה

   ייעוץ שיווקי אסטרטגי

   אתם מחפשים כיצד לשווק את העסק שלכם? הבינותם כי תזקקו לייעוץ שיווקי, אנחנו כאן לרשותכם. חברת גולדהמר יועצים תוכל לסייע...
   להמשך קריאה

   הלוואה לפתיחת עסק חדש

   קבלת הלוואה לפתיחת עסק הינה פעמים רבות צעד חיוני על מנת שהעסק החדש שלכם יוכל לעמוד על רגליו באופן עצמאי...
   להמשך קריאה

   הלוואה לעסקים חדשים

   בקשת הלוואה לעסק חדש, פעמים רבות הינה צעד נדרש כאשר בידי היזם לא מצוי ההון הנדרש להקמת העסק ולתפעולו השוטף,...
   להמשך קריאה

   הלוואות לעסקים קטנים

   הלוואות לעסקים קטנים נועדו לסייע כלכלית ליזמים ובעלי עסקים אשר אין להם הון עצמי ומקורות מימון להקים עסק חדש או...
   להמשך קריאה

   מימון גיוס אשראי לעסקים

   גיוס אשראי לעסקים או לחברות, מגיע בזמן כזה או אחר במחזור חיי העסק שלכם. אם אתם שם, אנחנו בגולדהמר יועצים...
   להמשך קריאה

   יועץ עסקי לפתיחת עסק

   אם אתם קוראים מאמר זה, אתם במקום הנכון, יועץ עסקי הוא בדיוק מה שהעסק שלכם צריך. על מנת לקבל את...
   להמשך קריאה

   מה עושים בייעוץ עסקי?

   חברות ועסקים רבים, במהלך מחזור הפעילות העסקית שלהם, חווים נקודות שיא ושפל (Business Cycle), וחלקם מגיעים למסקנה כי הם זקוקים...
   להמשך קריאה

   ייעוץ עסקי שיווקי לחברות ועסקים

   אם גם אתם רוצים לפתוח עסק חדש, להקים מיזם עם רעיון ייחודי  למכירת אופניים שתמיד חלמתם עליו, או חברה חדשה...
   להמשך קריאה

   אפשרויות גיוס אשראי לעסקים

   הון חוזר ואשראי לעסקים או חברות הם הדלק המניע כול עסק וכול חברה, אין בכך כול חידוש וכולם מכירים חברה...
   להמשך קריאה

   משחקי הכס-ף

   הכנסת עסוקה בימים האחרונים בשיעורי הריבית בשוק המימון וההלוואות החוץ בנקאי, אך כמו במשחקי הכס, חברי הכנסת, כול אחד בתורו,...
   להמשך קריאה

   לעגל את הריבוע

   נכון, אתם מכירים את הביטוי הזה, אבל הפוך. בדרך כלל משתמשים באופן מושאל בביטוי "לרבע את המעגל" ומתכוונים לרמז על...
   להמשך קריאה

   עסק חדש

   8 משוכות חובה בדרך למעבר פאזה עסקי ודאי מוכרת לכם התחושה שהעסק תקוע ואינכם מצליחים לבצע קפיצת מדרגה במחזור המכירות או...
   להמשך קריאה

   לצמוח אחרת, רק בלי גאווה ודעה קדומה

   גם אתם, בעלי עסקים או חברות עסוקים בשאלה כיצד לצמוח ולגדול, כיצד להרחיב את סל המוצרים, להגדיל את מספר הלקוחות,...
   להמשך קריאה

   משכנתא כנגד תקבולים צפויים

   את המשכנתא הזו גם אתם הייתם רוצים: 2.98 מיליון ש"ח המהווים מימון בשיעור של 92% משווי הדירה ובריבית מציאה. תוכנית...
   להמשך קריאה

   פתיחת עסק

   פתיחת עסק חדש - איך לעשות את זה נכון? לפעמים, גורלו של עסק נחרץ כבר בשלבי פתיחתו. אנחנו לא נולדים מנהלים....
   להמשך קריאה

   כתיבת תוכנית מפנה וצמיחה

   כתיבת תוכנית מפנה וצמיחה (Turn Around) תוכנית מפנה וצמיחה - למי זה מתאים? אם בשל ניהול לקוי, אם בשל מצב אובייקטיבי בענף...
   להמשך קריאה

   פיתוח עסקי

   פיתוח עסקי ואסטרטגיה - הבסיס להתפתחות העסק ממש כמו בניין שנבנה על פי תוכנית, כך נכון לבנות גם עסק. אפילו אם...
   להמשך קריאה

   מתן חוות דעת מומחה

   משכנתאות - מתן חוות דעת מומחה כבעל השכלה רחבה בתחומים כלכליים ובשוק ההון, וכבעל ניסיון של 20 שנה בתפקידים בכירים בעולם...
   להמשך קריאה

   מימון בנקאי

   לכאורה, הבנק הוא המקום הטבעי ביותר להשגת מימון. הבנק הוא המקור השמרני ביותר לקבלת הלוואה, אבל לא תמיד הוא מספק...
   להמשך קריאה

   הלוואות לעסקים

   יש מי ששואלים איפה הכסף. יש מי ששואלים מאין יבוא הכסף? שתי השאלות הללו הן שאלות שכל בעל עסק צריך...
   להמשך קריאה

   בין כסף לעשור

   שנה חדשה היא תמיד זמן טוב לחשבון נפש. גם של העסק או החברה. מה עשינו, מה השגנו, כיצד התמודדנו עם...
   להמשך קריאה

   אחרי החגים ישתנה הכל

   אחרי החגים, חווים עסקים רבים תחושה של נפילה עסקית. מה שמעצים את התחושה הוא הבום הגדול שיש לקראת החג. תחושה...
   להמשך קריאה

   השראה עסקית נוסח חנוכה

   בפגישה עסקית שהתקיימה לפני חג החנוכה, התנהל דיון בשולחן לגבי תוכנית העבודה ולוח המשימות והמטלות שיש לטפל בהן. הפגישה התקיימה...
   להמשך קריאה

   נס פך השמן אצלכם בעסק

   נס פך השמן בעסקים בין סופגנייה לסופגנייה, פסטיגל לפסטיבל וטקסי הדלקת נרות חנוכה, אי אפשר שלא להיזכר בנס פך השמן. נס...
   להמשך קריאה

   הלוואות כמו מצות

   הלוואות הן לפעמים כמו מצות הן זמינות, קלות ומהירות, מבחוץ זה מטעה, בדיוק כמו המצות שאנחנו מתפתים להן כל שנה מחדש,...
   להמשך קריאה

   מה נשתנה בעסק הזה?

   פסח הוא חג של כיף שרובנו אוהבים. ובמיוחד מי שעוסקים בניקיונות האינסופיים לקראת הפסח ובחג עצמו יוצאים מעבדות לחירות, תרתי...
   להמשך קריאה

   דצך עדש באחב עסקי

   כשמגיע שחג האביב אתם ככל הנראה עסוקים בשאלה אצל מי נחגוג את סדר הפסח, ההורים שלו, ההורים שלה או הדודה...
   להמשך קריאה

   עשרת הדיברות לעסק חדש

   אלו 10 נקודות חשובות שאתם צריכים לקחת בחשבון לפני שאתם נכנסים להרפתקה של הקמת עסק חדש. תבחנו את עצמכם בסוגיות...
   להמשך קריאה

   מיחזור משכנתא – למחזר ולהיזהר

   אצלנו אתם יודעים, כל יום והחדשות שלו: הסדרים מדיניים, קואליציה, ממשלה או שר חינוך, אחמדיניגאד או אובמה וגם מכת הארבה....
   להמשך קריאה

   להפריד בין העסק לבין הבית

   ייעוץ עסקי הוא בפירוש לא ייעוץ לכלכלת המשפחה, אבל לעיתים יש נקודות ממשק. כאשר מדובר בחברה משפחתית, לא תמיד מתקיימת...
   להמשך קריאה

   כך תהרסו את העסק

   כך תהרסו את העסק שלכם ב- 10 צעדים: מימון חיצוני גבוה - מינוף חסר פרופורציות. צניחה במחזור המכירות. תלות בלקוח...
   להמשך קריאה

   לא רק קונצרן טבע – בלי גאווה ודעה קדומה גם אתם יכולים

   גם אתם, בעלי עסקים או חברות עסוקים בשאלה כיצד לצמוח ולגדול, כיצד להרחיב את סל המוצרים, להגדיל את מספר הלקוחות,...
   להמשך קריאה

   ייעוץ עסקי מושלם? תשאלו את נח

   הגשם הראשון החל לטפטף בחוץ כשהגעתי לפגישה עסקית עם בעל עסק שפנה אלינו לקבלת ייעוץ עסקי בשל קשיים בתזרים וירידה...
   להמשך קריאה

   תספורת נוסח שנת השמיטה

   ה"תספורת" של ימי קדם "תספורת" היא כבר מזמן לא רק מושג הלקוח מעולם הטיפוח והיופי. על השיח הציבורי השתלטה המילה הזו...
   להמשך קריאה

   עסקים בעידן האינטרנט

   המאמר הזה אינו עוסק בשיווק באינטרנט ולא בעסקים שמהותם הוא ביצוע פרויקטים של שיווק אינטרנט. שיווק באינטרנט, על כל היבטיו,...
   להמשך קריאה

   שיווק ומכירות בעת מיתון

   הממשלה גוזרת, המיסים עולים, הבנקים מבצעים תספורות לטייקונים, שר האוצר מגלה לנו שהכסף נמצא אצלנו ולכן נשלם יותר וכולנו נכנסים...
   להמשך קריאה

   על ענווה ודעה קדומה

   במהלך פגישות העבודה שלי, אני נחשף לא פעם ולא מעט לעולם הערכי שבו מתנהלים עסקים שונים. שירותי ייעוץ עסקי הניתנים...
   להמשך קריאה

   חפש ת'שותפים שלך

   בחירת שותף או שותפים עסקיים לעסק או לחברה דומה לבחירת שותף לחיים. שותפות עסקית היא סוג של נישואין, לטוב ולרע....
   להמשך קריאה

   הכל על הערכת שווי

   מהי הערכת שווי ומדוע אנחנו צריכים אותה? כאשר מתייחסים לתוצאותיה של הערכת שווי, נזרקת לחלל האוויר התבטאות הנאמרת בחצי חיוך, כי...
   להמשך קריאה

   מנוף, מעוף או משקולת

   מנוף, מעוף או משקולת - שלושת המ"מים בין העיסוקים השונים לבין הנבירה וההתעמקות שלהם בנבכי הפייסבוק, קורה שאנחנו מצליחים לחטוף שיחה...
   להמשך קריאה

   אשראי ללא בטחונות – לשיר "סולו" בבנק

   כל בעל עסק שמח לגלות שהוא סוליסט בפלח הלקוחות שלהם הוא משווק, בתחום השירות או במוצר. להיות יחיד ומיוחד זה...
   להמשך קריאה

   עבודה עם מודל SWOT?

   איך לבנות אסטרטגיה עם מודל SWOT? אחד מהאל"ף בי"ת של ייעוץ עסקי הוא בניית אסטרטגיה עסקית המבוססת על בחינה מדוקדקת של...
   להמשך קריאה

   להגביל את השכר, גם אצלכם בעסק

   לאחרונה, אושר בקריאה שלישית חוק הגבלת השכר בבנקים, מהלך שעוד ידובר בו רבות עם שלל השלכות בבנקים. רק לאחרונה, איגוד הבנקים...
   להמשך קריאה

   אם יש לכם בעסק כוכב זה מעולה

   אם יש לכם בעסק כוכב זה מעולה, *כוכבית הרבה פחות אם יש לכם כוכב בחברה או בעסק, ואנחנו מתכוונים לעובד "כוכב"...
   להמשך קריאה

   חדשות

   כך יצרנו חסכון שוטף של אלפי ש"ח בחודש לבית דפוס לאחרונה, בצענו מהלך מקיף של ייעוץ עסקי לחברה ותיקה בתחום הדפוס....
   להמשך קריאה

   להתייעצות מהירה מלא את הפרטים הבאים:


    קידום אתרים קידום אתרים