פיתוח עסקי

פיתוח עסקי ואסטרטגיה – הבסיס להתפתחות העסק

ממש כמו בניין שנבנה על פי תוכנית, כך נכון לבנות גם עסק. אפילו אם גיליתם את אמריקה ופיתחתם פטנט מדהים וייחודי שכל העולם זקוק לו, וקל וחומר אם העסק שלכם הוא עסק נוסף מיני רבים בתחומו המתחרה עם הרבה עסקים דומים לו – פיתוח עסקי נבון יתבצע טוב ונכון יותר על פי תוכנית.

אסטרטגיה עסקית – להתנהל בחוכמה

אתם יכולים להיות יזמים שיוצאים לדרך חדשה, חברה או עסק קטן או בינוני בתחילת דרכו, או עסק ותיק שמדשדש במקום, אבל עם תוכנית אסטרטגית טובה, תוכלו להתנהל בחוכמה ממש כמו חברה גדולה ומבוססת. אנו נכין לכם תוכנית עסקית ובהתאם לה נגבש עבורכם תוכנית אסטרטגיית פיתוח עסקי אשר תגדיר מטרות, תקבע את יעדי המכירות ואת דרכי ואופני הפעולה להשגתם – את הטקטיקה.

אסטרטגיה שיווקית – ככה זה עובד

פיתוח עסקי ואסטרטגיה - הבסיס להתפתחות העסק

 

אנו נבחן את השוק בו אתם פועלים, נפלח אותו כדי לזהות מאיפה מגיעים עיקר הרווחים, היכן כדאי להשקיע את המשאבים ועל איזה פלח שוק כדאי לוותר.

מה תקבלו במסגרת תוכנית לפיתוח עסקי?

  • בחינת העסק על פי מודל SWOT לצורך הצגת חולשות, יתרונות, איומים והזדמנויות
  • הגדרת מטרות ויעדים
  • גיבוש אסטרטגיה
  • תוכנית שיווק ומכירות
  • המשאבים הנדרשים, כולל תשומות ניהוליות
  • תחזית לגידול במכירות

אסטרטגיה עסקית – על שום מה?

פיתוח עסקי הכולל גיבוש אסטרטגיה לעסק נועד לקידום יעדים באופן מובנה בתחום השיווק והמכירות ובהיבטים פיננסיים שונים, תוך שאנו לוקחים בחשבון את המשאבים הנדרשים לשם השגת היעדים שגיבשנו ומה נדרש מאיתנו כדי להעמיד משאבים אלו לטובת העסק.

מודל SWOT

אנו נבחן את חוזקותיו של העסק, חולשותיו, ההזדמנויות הנקרות לפניו וכן את האיומים העלולים להקשות או לעצור את תהליך פיתוח העסק על פי מודל SWOT. במסגרת הבדיקה נבחן את פוטנציאל הגידול במכירות, את ההזדמנות העסקית, מהו שוק המטרה, ומהו התמחור הראוי עבור המוצר או השירות, בהתחשב בסביבה העסקית ובמתחרים.

למעלה מ- 20 שנות ניסיון מקצועי בגיבוש אסטרטגיה שיווקית וביצירת נהלי שיווק ומכירות גם למוצרים או שירותים מורכבים ביותר – ודאי יסייעו לכם להניע את העסק שלכם קדימה.

אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר עכשיו בטל. 052-2465228 או באימייל akigold@netvision.net.il

מעוניינים שאצור עמכם קשר?
קידום אתרים קידום אתרים