מימון בנקאי

לכאורה, הבנק הוא המקום הטבעי ביותר להשגת מימון. הבנק הוא המקור השמרני ביותר לקבלת הלוואה, אבל לא תמיד הוא מספק את הסחורה. המצב הכלכלי העולמי, הפך את הפיקוח על המערכת הבנקאית לנוקשה מתמיד, והבנקים נזהרים ממלכודות פיננסיות שעלולות לסכן אותם ולהגדיל את מצבת החובות המסופקים שלהם. בעלי עסקים קטנים ובינוניים הם לא טייקונים וקשה להם להשיג "תספורות" למימון בנקאי שקיבלו בעבר, ושעכשיו הם מתקשים לעמוד בהחזרים שלו. לכן, השגת הלוואות מהבנק היא כבר לא תהליך פשוט ולפני שלוקחים הלוואה בבנק כדאי להבין את גבולות הגיזרה.

הבנקים נותנים ולא מסתכנים

הבנקים מאוד אוהבים אותנו כלקוחות המכניסים כסף לחשבון, אבל הם אוהבים גם לתת. חלק ניכר מפרנסת הבנק ורווחיו מגיע מהחזרי הלוואות, שעושים טוב לבנק ומעניקים לנו את האפשרות להתמנף באמצעות כסף שלא הבאנו מהבית. בעידן הבועות בבורסה, בהייטק, בבנקים למשכנתאות בארה"ב ובמערכת הפיננסית בכללותה – לא כל כך פשוט לקבל הלוואה מהבנק. הבנקים מזיעים כדי להעביר את חשבונות משקי הבית אליהם, הם משקיעים מאמץ בניוד חשבונות מבנק לבנק, אבל מערימים קשיים בקבלת הלוואות מהבנק.
הלוואות בעידן של בועות

הרגולציה המוגברת של הממשלה והפיקוח על הבנקים הופכים את הבנק לגוף פחות גמיש והרבה פחות מסתכן. זו הסיבה לכך, שאם תבקשו הלוואה בבנק תתקלו בחומת דרישות לבטוחות שהינה מרתיעה במקרה הטוב. מסלולי ההחזר שיציעו לכם עלולים להיות מבלבלים מאוד למי שאינו מומחה לפיננסים ותתקשו לבחור בין חלופות שונות. ההתנהלות מול הבנק כאשר אתם זקוקים להלוואה לעסק עלולה להיות מתישה ולהסתיים במפח נפש לשני הצדדים: אתם תחששו לקחת את ההלוואה שלה אתם זקוקים בתנאים המוצעים לכם והבנק לא יהנה מהריבית שאותה יכול היה לקבל לו הייתם נוטלים את ההלוואה.

יועץ עסקי שמדבר בנקאית

זה המקום שאנחנו נכנסים לפעולה. אנו מציעים לכם יועץ עסקי שמדבר בנקאית ויכול להיות שווה לכם הרבה מאוד כסף. אנו יודעים כיצד להגיש בקשה לקבלת הלוואה לבנק, מה צריך להציג בה, מה יפיג את חששות הבנק וכיצד לשכנע את הבנק להעניק לכם הלוואה. שנים ארוכות של ניסיון ועבודה בתוך המערכת הבנקאית בתפקידים ניהוליים אפשרו לנו להכיר מבפנים את גבולות הגזרה של הבנק ולהציע חלופות לבטחונות שהוא דורש, לצמצם בטחונות מופרזים, לנהל מו"מ בגובה העינים על תנאי ההחזר, הריביות והעמלות ולהשיג לכם את ההלוואה בתנאים נוחים.

למעבר לעמוד הלוואות חוץ בנקאיות לעסקים

מעוניינים שאצור עמכם קשר?
קידום אתרים קידום אתרים