ייעוץ עסקי שיווקי לחברות ועסקים

אם גם אתם רוצים לפתוח עסק חדש, להקים מיזם עם רעיון ייחודי  למכירת אופניים שתמיד חלמתם עליו, או חברה חדשה בתחום שירותי המחשוב, או סתם מוסך ששואף להתרחב ולהגדיל את מחזור ההכנסות שלו, את הרווחיות או את מערך השיווק, הגעתם למקום הנכון.  חברת גולדהמר יועצים מציעה לכם שירותי ייעוץ וליווי עסקי באופן שוטף ובכול אבני הדרך –  הכנת  תוכנית עסקית לעסק חדש, או גיבוש תוכנית עסקית לצורך פיתוח והרחבה או שיפור המצב הקיים, "תוכנית מפנה" אמיתית בכדי לחלץ את החברה או העסק ממצב משברי.

ייעוץ עסקי ושיווקי – לבחור נכון

יועץ עסקי הוא כמו רופא שיניים וכמו פסיכולוג, ולכן כדאי לשים לב במי ולמה, מה תקבלו ואיך זה יתנהל בפועל, כדי שלא רק תצופו עם הראש מעל פני המים, אלא שתחושו שאתם שוחים בבטחה לחוף מבטחים, חותרים בעוז אל המטרה, אל חברה או עסק משגשגים. הנה  כמה טיפים לבחירת חברת ייעוץ עסקי מתאימה:

  • אילו שירותים מעניק היועץ – לפני שאתם מחפשים יועץ עסקי, עליכם לקבוע מהי המטרה שלכם. בהתאם לך תוכלו להתעניין בשירותים שמציע היועץ ולבחור את השירות המתאים לכם ביותר. האם אתם מעוניינים יותר בייעוץ שיווקי לצורך קידום המכירות? או אולי בייעוץ לפתיחת עסק חדש? ארגון מחדש של המנה הפיננסי של העסק, או פשוט איתור שותף אסטרטגי ? 
  • יועץ מנוסה – אין חכם כבעל ניסיון, וניסיון רב ליועץ שאתו תחליטו לפעול, הוא כבר צעד חכם. חפשו חברות ייעוץ עסקי אשר יש להן ניסיון עשיר בליווי עסקים וחברות שונות, במגזרים שונים ונסו לאמוד את היתרון היחסי שיש לו לתחום בו אתם פועלים או מתכוונים להקים עסק. . כך תוכלו להיות בטוחים שאתם נמצאים בידיים טובות.
  • פגישה ראשונית – כבר בפגישה הראשונה שלכם עם היועץ תוכלו לחוש ולדעת אם אתם מנהלים שיחת ייעוץ ראשונית עם מקצוענים, עם בעלי ידע וניסיון ומוכנות לקחת אתכם קדימה, אין מדובר כאן בחיי נישואין אבל בטוח שמדובר בזוגיות, וודאו כי המידע שנחשף מצדכם בפגישה מוגן, כי התמורה שתקבלו תוביל אתכם קדימה. השכר והעלות חשובים אך אין הם חזות הכול, אנחנו מאמינים שמוצר טוב עולה ושווה כסף.

יש  הרבה עבודה לאחר הייעוץ

אם חברת הייעוץ מבטיחה לכם יזע ודמעות והרבה עבודה קשה לאחר שהחילותם לעבוד יחד, אתם עם במקום הנכון ועם היועץ הנכון. אנחנו מאמינים בעבודה קשה, בהקדשת משאבים וקשב לכול אורך התהליך ובתוכנית סדורה שכם אל שכם, אתם הבעלים או היזמים בכדי להשיג את היעדים והמטרות.

 

מעוניינים שאצור עמכם קשר?
קידום אתרים קידום אתרים