חיילים משוחררים – פתיחת עסק

יש אנשים שנולדו להיות שכירים ויש אנשים שנולדו להיות עצמאים. אנחנו סבורים שמעבר למקרים המובהקים, רוב האנשים יכולים להתפרנס בשתי הדרכים. זו שאלה של הזדמנות, תכנון, העזה, רכישת מיומנות, קבלת עזרה מקצועית ולעיתים גם של חוסר ברירה.

כשאתם חיילים משוחררים בני 20, 21 או אפילו משוחררים מצבא קבע, ואנשים מבוגרים מכם אומרים לכם שכל החיים לפניכם – זו אמנם קלישאה, אבל זה עדיין לא הופך אותה לפחות נכונה. אתם בדיוק בגיל שעוד מותר, אפשר ולעיתים אפילו רצוי לעשות טעויות, כדי ללמוד מהן.

כמשרד שעוסק שנים רבות במתן שירותי ייעוץ עסקי לאנשים בתחילת דרכם – אנחנו יכולים לבשר לכם שפתיחת עסק היא לא בהכרח עניין לגאונים, משכילים, אקדמאים ואנשים שבאים עם הרבה כסף מהבית. נתקלנו בהרבה אנשים שלא היה להם רקע עסקי וגב כלכלי שהצליחו הרבה יותר מאחרים, נתקלנו במשכילים שנפלו ובצעירים שהשכלתם מסתכמת ב- 12 שנות לימוד ועשו חייל בעסקים.

איך תדע אם אתה מתאים לפתוח עסק עצמאי?

אם אתם לקראת שחרור מהצבא והחלפת המדים בבגדים אזרחיים, אנו נסייע לכם בקבלת ההחלטות בכל הנוגע לחייכם המקצועיים. אתם מוזמנים למלא את השאלון הרצ"ב על פי ההנחיות ולשלוח אותו אלינו, אנחנו נתייחס לתשובות שבחרתם ונחזור אליכם עם כיוון מעשי.

 

מעוניינים שאצור עמכם קשר?
קידום אתרים קידום אתרים