חדשות

כך יצרנו חסכון שוטף של אלפי ש"ח בחודש לבית דפוס

לאחרונה, בצענו מהלך מקיף של ייעוץ עסקי לחברה ותיקה בתחום הדפוס. החברה שלה לקוחות מרוצים ואיכותיים סבלה ממבנה פיננסי לקוי, שיצר לה בעיות תזרים קשות, צורך מתמיד בכיבוי שריפות ופגיעה ברווחיות. בבדיקה של העסק התברר כי הוא רווחי, יש לו נכסים והלחץ התזרימי הוא תוצאה של החזרי הלוואות לבנק בסכומים גבוהים, הוצאות ריבית גבוהות, ושימוש יתר בהלוואות קצרות מועד, שלא איפשרו לעסק להשתחרר מהעול המימוני.

לאחר ניתוח פיננסי, איתור ואבחון הכשלים, ארגנו לעסק מקורות כספיים לטווח ארוך המיועדים להשבחת העסק ולהשקעה, ללא השפעה על התזרים השוטף. במקביל יצרנו לעסק מסגרות אשראי מתאימות להתנהלות השוטפת, השגנו הפחתה של שיעורי הריבית וההחזרים על ההלוואות הקיימות. התוצאה: חסכון שוטף של אלפי שקלים בחודש ושיפור משמעותי בתזרים המזומנים של העסק.
חצי מיליון ש"ח ליזם בתחום המזון

בעקבות תהליך של ייעוץ עסקי ליזם בתחום המזון שעתיד לפתוח חנות בקניון הפתוח בגבעת שמואל, סיפקנו לו תוכנית עסקית, ייעוץ תפעולי לחסכון בהוצאות, תוכנית שיווקית ובנוסף, עסקנו בגיוס מקורות מימון. על סמך הממצאים והעובדות שהנחנו בפני הבנק העמיד האחרון לרשות העסק כחצי מיליון ש"ח.
הלוואה ללא בטחונות לנגריה גדולה

לאחר תהליך של ייעוץ עסקי שכלל גיבוש תוכנית עסקית, תוכנית שיווק ותוכנית מימון לנגריה גדולה באזור ירושלים, פנינו לבנק לצורך קבלת הלוואה שמטרתה רכישת מיכון תעשייתי מתקדם לפיתוח קו מוצרים חדש שיוביל להגדלת המכירות בכל רבעון בשיעור של 15%.

הבנק אישר לנגריה הלוואת סולו (הלוואה ללא בטחונות) בסך 300,000 ש"ח לאחר שהשתכנע כי בהתחשב בתזרים המזומנים הצפוי, הגידול בנפח המכירות, צמצום עלויות הייצור והתייעלות בכוח אדם, רווחיות הנגריה תשתפר, רמת הסיכון במתן ההלוואה נמוכה ביותר ולכן אין צורך להעמיד בטחונות להלוואה.

שלא תחשבו שהבנק פיצה את עצמו באמצעות ריבית נשך. להיפך, הריבית שקיבל הלקוח אטרקטיבית ביותר ותחרותית ביחס לריבית הניתנת בהלוואות מסובסדות של קרנות בערבות המדינה.

מעוניינים שאצור עמכם קשר?
קידום אתרים קידום אתרים