הלוואות לעסקים

יש מי ששואלים איפה הכסף. יש מי ששואלים מאין יבוא הכסף? שתי השאלות הללו הן שאלות שכל בעל עסק צריך לשאול את עצמו. סוגיות של מימון, מימון ביניים, תזרים מזומנים וגבייה הן סוגיות הרות גורל בעסקים. הרבה עסקים שהיו רווחיים בעבר ואפילו בהווה כושלים ונסגרים בגלל שהשאלות הללו לא זכו למענה הולם ובזמן.

איפה הכסף?

אז קודם כל בואו נבהיר לעצמנו 2 עקרונות קלישאתיים ונכונים: הכסף לא גדל על העצים וגם לא נמצא מתחת לפנס. כסף לא יצנח עליכם ממרומי השמים אם לא תגלו יוזמה, תעבדו, תנועו, תיצרו, תחדשו ותתחרו. הרבה מאוד מהכסף שלכם נמצא אצלכם בהישג יד ואינכם מושיטים אותה כדי לקחת. למה הכוונה? היכן טמון הכסף שלכם?

הצ'ק is in the mail

  1. אצל הלקוחות שלכם שאינם משלמים בזמן
  2. בתנאי התשלום הנדיבים שלכם
  3. אצל הספקים שלכם שדורשים מכם תנאי תשלום דרקוניים
  4. במערכת הגבייה הלקוייה שלכם (או בהעדר מערכת גבייה)
  5. בחוסר היעילות שבה מתנהל העסק שלכם
  6. בהוצאות רכש לא חכמות
  7. במסגרת האשראי שהבנק העמיד לכם ואינה עונה על הצרכים שלכם

לפני שמחפשים בחוץ

לפני שאתם מחפשים מקורות מימון מבחוץ, בואו נבדוק אם לא ניתן לזהות מקורות מימון פנימיים ולשנות את המצב הכלכלי של העסק שלכם דרך מספר פעולות פשוטות וקביעת מדיניות חדשה בתחומים הנ"ל.

מאיפה יבוא הכסף?

הכסף יכול להגיע ממקורות שונים ומגוונים. הוא יכול להגיע מהכיס שלכם, אם תתנהלו נכון מבחינה פיננסית. הוא יכול להגיע מהרבה מאוד מקורות חיצוניים, במיוחד אם נדרש לכם סכום כסף משמעותי על מנת למנף את העסק.

מקורות מימון

עסקים רבים אינם מודעים למגוון אפשרויות המימון העומדות לרשותם, ממסגרות אשראי שוטפות המיועדות לניהול שוטף של העסק, הלוואות חוץ בנקאיות לעסקים ארוכות טווח אשר מיועדות להשקעות, רכישות, מיזוגים וצרכים מימוניים הפרוסים על טווח זמן ארוך יותר, מסגרת ניכיונות לצ'קים המאפשרת לגשר על פערי תזמון בין התקבולים לבין התשלומים, הלוואות להון חוזר, מימון כנגד חשבונית מס (פקטורינג) ומבנים מורכבים יותר של פתרונות פיננסיים אשר מאפשרים לכם לחסוך בעלות המימון, להגדיל את הרווחיות ולאפשר לכם קפיצת מדרגה וצמיחה מחודשת.

הלוואות לעסקים – פתרונות שמרניים

בכל אחד מהפתרונות השמרניים יותר שמהם ניתן לגייס מימון: הבנק, קרנות מימון או מציאת משקיע, יכולה להיות לנו תרומה מכרעת בהשגת המימון ו/או בקביעת התנאים הנוחים ביותר לקבלתו.

ליווי מקצועי בעת קבלת הלוואה לעסק חדש יכול לחסוך לכם הרבה מאוד כסף ולאורך שנים של החזרי הלוואה.

מעוניינים שאצור עמכם קשר?
קידום אתרים קידום אתרים