הלוואה לפתיחת עסק

הן מגיעות בצבעים מרהיבים ואריזות מהודרות, הן כל כך זמינות עד שכמעט ולא קיימת אפשרות לעמוד בפניהן. אבל ככה זה כשעומדים בפני פתיחת עסק, לפעמים נדמה שאין מנוס מהן אם ברצוננו להחזיק את הראש מעל המים. הלוואה לפתיחת עסק מטרתה לכסות את כל ההוצאות של חודשי ההרצה הראשונים של העסק; שכירות, מלאי, משכורות, דלק, תשלום ליועצים ואנשי שיווק, ועוד.

העניין הוא, שקבלת הלוואה אינה פשוטה כל כך; עלינו לעמוד בתנאים מקדימים ושונים כגון קיום אחוז הון עצמי מסוים מסך ההלוואה, צ'קים שאינם חוזרים, היעדרם של עיקולים או הוצאות לפועל כנגד בעל העסק, הצגת תכנית כלכלית של הרעיון העסקי שלנו והיתכנותו העתידית.

הלוואה לפתיחת עסק אינה הדבר היחיד שתיאלצו להתמודד מולו

כפי שכבר וודאי הבנתם, את תהליך הקמת העסק ניתן להשוות למרוץ מכשולים ביום גשום. כלומר, לא פשוט בכלל. מלבד קבלת הלוואה לפתיחת עסק שאמורה להזניק אתכם קדימה, ייתכן שתמצאו את עצמכם נאבקים אל מול מכשולים נוספים:

  • נעים להכיר, תזרים מזומנים – המחסור בהון עצמי התחלתי והקושי בקבלת הלוואה יוצר קיר שנדמה שמפריד בינכם לבין נזילות חיובית בעסק שלכם. עסק טוב לא נבנה ביום, ובפרק הזמן המסוים עד לרגע בו ייווצר מעגל לקוחות והכנסה קבועה, עליכם להצליח לשמור על הראש מעל המים.
  • אתם לא היחידים על המסלול – אם לא המצאתם את הגלגל מחדש ויצרתם צורך חדש לקהל הרחב, צפו לתחרות קשה כמעט בכל תחום שהוא. אל תשכחו, בשוק קיימים עסקים וותיקים שכבר בנו לעצמם מוניטין וקהל לקוחות נאמן. פעלו בחכמה, תכננו נכון, ושאפו להציע שירות או מוצר המבדילים אתכם מאחרים.

הלוואה לצורך פתיחת עסק חדש

אין ספק שפתיחת עסק הינה צעד מרגש המלווה בכל כך הרבה רגשות. בדיוק בשל סיבה זו, עליכם לבצע אותו על הצד הטוב ביותר, ולמנוע מעצמכם קשיים שתאמינו לנו, לא הייתם רוצים להיתקל בהם. גולדהמר יועצים הינם בעלי ניסיון רב בליווי וייעוץ לבעלי עסקים, ומנהלי פירמות גדולות. אנו מזמינים אתכם להיוועץ בנו בכל עניין, ולעלות על המסלול המהיר להצלחה בטוחה.

מעוניינים שאצור עמכם קשר?
קידום אתרים קידום אתרים