הלוואה לעסק חדש

בוקר אחד התעוררתם כשבראשכם צף הרעיון האולטימטיבי לשירות או מוצר שישברו את השוק, והחלטתם שהגיע הזמן לבצע את הצעד הגורלי ולהקים עסק משלכם. אך אויה! כעת אתם מגלים שעליכם לקחת הלוואה לעסק חדש על מנת להצליח להחזיק את הראש מעל למים לפחות עד שתצליחו להתאזן מבחינת ההכנסות וההוצאות שלכם. אכן, זהו אחד הקשיים הגדולים של כל עסק בהתהוות – מציאת מקור מימון אמין שיעניק תמיכה כלכלית לעסק שלנו, עלולה להיות משימה מתישה ומייאשת.

הלוואה לעסק חדש בהקמה

הבנקים, חברות אשראי, וקרנות רבות נוספות מציעות מסלולי הלוואה לעסק חדש ולעיתים בעל העסק עלול למצוא עצמו מבולבל ואבוד בין כל האפשרויות. אופציה נוספת היא קבלת ערבות מהמדינה, ועל מנת לקבל אותה יש לעמוד בקריטריונים הבאים:

  • עסק פטור, חדש או וותיק המעוניין לבצע השקעה למטרת פעולה שאמורה להגדיל בסופו של דבר את ההכנסות של העסק; בין אם מדובר ברכישת מלאי נוסף, רכישת מכונות או מוצרי שיווק ופרסום.
  • בעל עסק במקום מגוריו האישי המעוניין להעביר את העסק למתחם מסחרי כדוגמת חנות או משרד, יוכל לקבל הלוואה כל עוד המחזור הכספי המצטבר מיום פעילותו הראשון לא עולה על חצי מיליון ₪.
  • עסק שטרם פתח בפעילות עסקית שוטפת, שזקוק למימון ההשקעה הראשונית הדרושה על מנת להתחיל בפעילות.
  • כל יזם המעוניין להקים עסק יוכל לפנות לאחד ממגוון מסלולים להקמת העסק שמציעים הבנקים, חברות האשראי, וקרנות נוספות.

אל תוותרו על החלומות שלכם!

הדרך לעולם העסקי קלה הרבה יותר בעזרת הליווי הנכון. גולדהמר יועצים מלווים עסקים כשהמקצועיות הינה השאיפה הגדולה ביותר שלנו, על מנת לסייע לבעלי העסקים לעלות על דרך המלך להצלחה ושקט פיננסי. אנו מאמינים באיכות השירות, זמינות ונגישות מלאים ללקוחותינו, וכמובן בביצוע עסקי על הצד הטוב ביותר.

מעוניינים שאצור עמכם קשר?
קידום אתרים קידום אתרים