מה עושים בייעוץ עסקי

חברות ועסקים רבים, במהלך מחזור הפעילות העסקית שלהם, חווים נקודות שיא ושפל (Business Cycle), וחלקם מגיעים למסקנה כי הם זקוקים לעין נוספת, לאיש מקצוע שיביט ויבחן את העסק במבט אובייקטיבי ויוביל אותו לקפיצת מדרגה, לנקודות שיא רבות יותר מנקודות השפל. בגולדהמר יועצים מחזיקים בידע, ניסיון ובצוות מיומן אשר מציעים לכם ליהנות מהפירות.

יעוץ עסקי – מטרות

אתם חשים כי העסק אותו אתם מובילים שנים תקוע, אין גידול במכירות, אין שיפור ברווחיות, אין קנייה חוזרת של לקוחות בקיצור אתם נמצאים במשבר, הגם אם קשה לכם להודות בכך. יתכן שיש צורך לערוך בו שינויים אשר יביאו לשיפור הביצועים ולשינוי לטובה של התוצאות העסקיות. זהו בדיוק השלב בו כדאי לפנות לגורמים מקצועיים אובייקטיביים שייקחו את המושכות לידיים ויחד אתכם ינהיגו את העסק לעבר הצלחה ומיצוי הפוטנציאל העסקי שטמון בו.

אז מה בעצם אנחנו עושים ? 

  • לומדים את העסק ומתאימים לו תכנית פעולה שמתאימה באופן מדויק למידותיו. מזהים את הצרכים האמתיים של העסק או החברה ומאתרים נתיב חדש.
  • יחד נחפש ונאתר נישות חדשות בשוק בו אתם פועלים, יתכן שנמצא יחדיו מספר נישות ופלחי שוק במחירים שונים או במוצרים שונים, ייתכן שנבנה תמחיר חדש או אפילו נוותר על מוצרים או תחומי פעילות בהם עסקתם עד כה ונתמקד בליבת העסקים הרווחית לכם, ולכם בלבד.
  • אנחנו נתמוך ונגבה, נהפוך ליד ימין שלכם, לעוד אוזן קשבת, אבל בעלת ניסיון וידע, אולי לא נסכים, אולי נחשוב אחרת, אבל בטוח שנוכל ליצור אוירה מפרה שתסייע לכם לאצור אנרגיות חדשות לטובת העסק.

כלים להשגת תוצאות

תהליך ייעוץ עסקי מתנהל באמצעות כלים מקצועיים שכבר נבחנו ונמצאו כיעילים ביותר. כלים פיננסיים, כלים שיווקיים וכלים אירגוניים ותפעוליים. אנחנו מאמינים בפתרונות פשוטים, פתרונות שמחילים אותם מן המסד ועד הטפחות. אולי צריך לחדש ציוד ובגלל מצוקה פיננסית לא עשיתם כן, אולי צריך לשנות את התגמול והתמריצים למערך השיווקי שלכם. אנחנו חושבים שהכול פתוח ל"משא ומתן", לחשיבה מחדש על מנת שהחברה או העסק שלכם ימריא.

מעוניינים שאצור עמכם קשר?
קידום אתרים קידום אתרים