גיוס אשראי לעסקים

גיוס אשראי ומימון בנקאי

מדברים בנקאית

רבים מבעלי העסקים נמנעים מלפנות אל הבנק ולבקש כי יעמיד להם מסגרת אשראי מתאימה ו/או מימון לצרכים עסקיים שונים. הם פוסלים מראש את האפשרות שהבנק ייעתר לבקשתם, אם משום שיש להם דיעה קדומה על מימון בנקאי ועל נכונות הבנק להציע אשראי ומימון לעסקים דווקא כאשר הם זקוקים לכך, ואם משום שהם מעריכים כי אין להם את הידע והכלים להבהיר לבנק שהוא אינו שם את כספו על קרן הצבי.

האמת היא בתווך:

הבנקים מצידם דווקא מוכנים להעניק אשראי ומימון גם בסכומים גבוהים מאוד, ובלבד שיידעו לאן הולך הכסף, כיצד בכוונתכם לנצלו וכיצד בכוונתכם לפרוע את חובכם לבנק.

מצד שני, כדוברי בנקאית רהוטה ושוטפת, אנו מצדיקים את בעלי העסקים המאמינים שעל מנת לקבל אשראי ומימון מהבנק צריך להיות מקצוענים ולהכיר את השפה הבנקאית.

גיוס אשראי לעסקים עם גולדהמר יועצים

כבעלי ניסיון של 20 שנה במערכת הבנקאית (חבר הנהלה בבנק) נוכל לסייע לכם, בבנייה נכונה של תוכנית המימון וגיוס האשראי בבנק, להציג את הדברים באופן בהיר ומדויק ולתת מענה הולם לדרישות הבנק מכם.

כחלק משירותי ייעוץ עסקי אנו עורכים לכל עסק או חברה הפונים אלינו כדי שנייצג אותם מול הבנק תהליך מובנה ומוסדר אשר מאפשר, בדרך כלל, לבנק להיענות לבקשה:

בחינת הסביבה העסקית בה פועל העסק, המוצרים או השירותים שאותם הוא מוכר או מציע, המתחרים שלו, היקף הכנסותיו, שיעורי הרווח, תחזית הצמיחה בעסק ועוד מרכיבים רבים אשר נותנים מידע אמין ויסודי על העסק או החברה.

בחינה וניתוח של המצב הפיננסי של החברה או העסק, הרכב התזרימים הצפויים, מסגרות האשראי וההלוואות הקיימות, צרכי הלקוח בעתיד ויכולתו לעמוד בתחזית הפיננסית, מבחינת מסגרת אשראי מאושרת, הלוואות לטווח בינוני או קצר, מסגרת לניכיונות צ'קים וממסרים, מסגרת כרטיס אשראי וכו'.

שהבנקים יתחרו עליכם

אנו בוחנים את אפשרויות ועלויות המימון בבנקים שונים כדי לאתר את מקור המימון הזול ביותר. לבסוף, אנו מנהלים משא ומתן עם הבנקים על תנאי האשראי הטובים והנכונים ביותר עבורכם.

הידע שלנו על תנאי האשראי הבנקאי ושיעורי הריבית במסלולים ובבנקים השונים יחד עם היכולת שלנו לנהל משא ומתן עם הבנקים, יאפשרו לכם ליהנות מתנאי אשראי ומימון משופרים, שכנראה לא הייתם משיגים בכוחות עצמכם.

מעוניינים שאצור עמכם קשר?
קידום אתרים קידום אתרים