אפשרויות גיוס אשראי לעסקים

הון חוזר ואשראי לעסקים או חברות הם הדלק המניע כול עסק וכול חברה, אין בכך כול חידוש וכולם מכירים חברה או עסק שבגלל מצוקה תזרימית וחוסר יכולת לגייס אשראי לעסק הוא קרס.

כאשר בוחנים את הסיבות והגורמים לסגירה או קריסה של חברות ועסקים, בענפים שונים ובשווקים שונים, מגלים כי קיים שיעור ניכר של עסקים שקרסו בגלל הון חוזר או חוסר יכולת לגייס אשראי, הלוואות ומקורות מימון לעסק.

חשוב להבין כי בכדי להפגין ולרכוש מקצוענות ומקצועיות יש להצטייד בידע וניסיון, בהכרת חוקי המשחק בתחום, ובהכרת השפה ועולמות התוכן.

אז זהו, שלנו בגולדהמר יועצים יש את זה, את הידע, את הכלים את הניסיון ואת השפה, אנחנו מדברים בנקאית באופן שוטף, כך שכול היתרונות הללו יעמדו לרשותכם בעת שנגייס לכם אשראי, מימון והלוואות מבנקים, מקרנות, מספקיי אשראי חוץ בנקאי או משותף אסטרטגי.

גיוס אשראי לעסקים – מהם מקורות הגיוס ?

  • גיוס באמצעות הבנק – הבנקים הם אחד ממקורות ההון והאשראי לעסקים והגדול שבהם. כפי שוודאי אתם יודעים בנקים עוסקים ב"קנייה" של כסף "ובמכירה" של אותו כסף, לצרכנים השונים, יכול שתהיו מספרה שכונתית או חנות מזון לחיות מחמד, או שאולי אתם חברה גדולה העוסקת בשיווק משקאות לעשרות נקודות הפצה, כאשר זקוקים לאשראי הבנק הוא הכתובת. חשוב אפוא לזכור, שכאשר אתם פונים לבנק, הוא בוחן אתכם ומנסה לתהות על קנקנו של הקליינט שלו ומהו הסיכון הטמון באותו אשראי שהוא מספק לכם. בנקודת זמן זו, לדעת לדבר בנקאית הוא יתרון גדול שלנו יש אותו עבורכם, לדעת כיצד להציג את העסק, את התוכנית העסקית במידה ואתם עסק חדש, מהם מקורות המימון שתעמידו לטובת העסק חוץ מהבנק, ומהי התוכנית הפיננסית והממונית – מהו תזרים המזומנים שיכול לתת ביטחון לבנק כי אותו אשראי שקיבלתם ייפרע, והוא-הבנק יוכל למכור אותו שוב ללקוח חדש.
  • קרנות סיוע לעסקים  – ישנן קרנות אשר מטרתן היא מתן  אשראי לעסקים חדשים או יזמים מתחילים. ישנן קרנות שמתמחות בסיוע לנשים יזמיות, ישנן כאלה המתמחות במגזרים ואוכלוסיות מוחלשות ושואפות לעודד ולסייע למגזר או סקטור מסוים, אך כולן פועלות על פי מתווה עסקי וגם בפנייה אליהן, יש לפעול על פי הכלים והכללים שעמדנו עליהם, יש צורך לבדוק את התנאים וההתניות השונות של הקרן, גם אם מטרת הקרן היא לעודד יזמים ולסייע בפתיחת עסקים חדשים.
  • קרנות ממשלתיות – הידועה שבקרנות הממשלתיות היא הקרן לעסקים קטנים ובינוניים בערבות המדינה ששמה לה למטרה, בהתאם לתוכניות הכלכליות של הממשלה לתמוך בעסקים וחברות וביזמים חדשים, תוך מתן הקלות והטבות שונות. הקלות בתחום הביטחונות, שיעורי הריבית, דחיית החזר תשלומים ועוד הטבות באותן הלוואות שתקבלו בקרן. כבעלי ניסיון רב, אנו ממליצים לכם להקפיד ולהסתייע במומחים, כי בקרנות בתמיכת הממשלה, ידע וניסיון הם בעלי ערך שלא יסולא בפז, בכדי לקבל אישור למימון העסק בגינו פניתם לקרן.

יש לפעול בשיקול דעת!

ודאי הבנתם שתחום גיוס האשראי אינו פשוט כלל; האפשרויות הן רבות ופעולה פזיזה מידי עלולה בסופו של דבר לפגוע בכם הרבה יותר מאשר להועיל. אנו בגולדהמר יועצים מחזיקים בניסיון רב שנים בעולם הפיננסי, מזמינים אתכם לאפשר לנו לבחון יחד אתכם את מצב העסק שלכם, ונכוון אתכם אל המקור הנכון ביותר עבורכם.

מעוניינים שאצור עמכם קשר?
קידום אתרים קידום אתרים